re-start

Kolekce RE-START narušuje trend béžové a strohost karanténní módy. Inspirací čerpá ze seriálu BRIDGERTON z období regentství, které, narozdíl od dneška, netrpělo nouzí o společenské události. Stvořena byla pro radost.

Chtěla jsem do svého života vnést více štěstí. Je o extravaganci, detailech, barvách a abstraktních vzorech, které vznikly ve spolupráci s malířem Martinem Prachařem. Použity jsou materiály jako úplet z merino vlny, hedvábí a recyklovaný šifon.

ledvinka re-start

se přizpůsobí unikátním potřebám každého majitele. Ledvinka se skládá ze 4 částí, kdy každá část setu se dá nosit jak dohromady, tak odděleně. Do poslední části. Popruh využijte samostatně třeba jako pásek ke kalhotám.


 

Zaměřila jsem se na vytvoření kapslového šatníku, jehož části se jednoduše kombinují a vrství. Všechny outfity jsou doplněny variabilními koženými taškami.

MERINO VEST

Merino vlna v zimě hřeje, v létě chladí a tak s vámi vesty budou čelit horku i mrazu, od jara až do zimy. Materiál je navíc přirozeně prodyšný, hypoalergenní a antibakteriální.


Kolekce byla představena v rámci MBPFW 2021 v kategorii VAN GRAFF JUNIOR TALENT.

OBJEVTE VÍCE

Pronikni do světa ADEMI a buď mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, událostech i zákulisním dění ve studiu.