Vision and direction
ADEMI Studio

Designérka Adéla Mitrengová si zakládá na principu kvality nad kvantitou. Pod rukama jí vznikají minimalistické, ovšem charakteristické kousky. Při navrhování kabelek byla pro designérku důležitá VARIABILITA & MODULARITA, tak aby se kabelka dala využít co nejvíce. Kabelky se šijí z prvotřídní italské kůže Gruppo Mastrotto, splňující vysoké nároky na udržitelnost, ale přicházejí na svět poblíž Šumavy. Nejčerstvější kolekcí na kontě ADEMI,představenou na zářijovém Czech Design Weeku, je Candy Shop. Hravě spojuje rozpustilé tvary a nejlahodnější cukrové barvy. Je libo Milkshake Tote bag, Dessert bag ve tvaru rolády se šlehačkou nebo Muffin case tak akorát na všechny nezbytnosti?

Ctíme lokální výrobu. Každý náš produkt vzniká v malé dílně nedaleko Šumavy. Od prvotního prototypu, přes detailní úpravy, až po finální šití. Jen tak máme jistotu, že je každému kousku věnována individuální péče a zaručena nejvyšší kvalita.

Kabelky vyrábíme z italské kůže Gruppo Mastrotto. Je nositelem několika certifikátů, které zaručují co nejmenší dopad na životní prostředí, práci se surovinami z udržitelných zdrojů, snížení spotřeby vody i jednoduchost recyklace. Ocenění Blauer Engel prověřují ekologickou kvalitu kůže a certifikát LWG Gold Rated dopad systému produkce. 

Materiál zpracováváme do posledního odřezku. Ty nejmenší využijeme na malé součástky na kabelkách, z větších ušijeme klíčenky.


Pronikni do světa ADEMI a buď mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, událostech i zákulisním dění ve studiu.